Vytříděno

Když jsem dokoupila nová chybějící přadýnka, bylo potřeba je zařadit. nemám ráda hledání a tak každá barvička má přesně své místo.A protože je jich moc, situace si vyžádala samostaný kus nábytku.
Do regálu mi rozměrově přesně vešla nabídka firmy MODEL PACK SHOP (https://www.packshop.cz/z/zakladac-na-3-supliky-bily-quottrojboxquot-73932.html).
Byly na výběr i barevné varianty – přírodní hnědá, bílá nebo barvy (nevím, jak je to teď – ostatně povrch se dá vždycky otapetovat).

Koupila jsem 6 boxů, čili 36 šuplíčků, protože tam mám i jiné značky mulinek (Ariadna, Niťárna, Balerina atd.) a drobné pomůcky k vyšívání a šití (korálky, diamantové malování, jehly, nůžky atd.)

Rozměry šuplíčků totiž přesně sedí pro clip sáčky, do kterých se vejdou přadénka.

Do jednoho šuplíčku se vejde 80 sáčků – to je na 480 barev DMC přesně 6 šuplíčků. V sedmém jsou dvě poslední barvy a „ostatní“, tedy svítivé, melírové, metalové atd.

V každém sáčku je 5 barev, od každé nejméně 2 přadénka. Když odeberu přadénko, ihned to zanesu do svého seznamu v Excelu a při příležitosti nákupu vím, které barvy je potřeba doplnit.

Co znamenají ta čísílka? Tím velkým se nemusíte trápit, to je informace pro mne, ve které krabičce s namotávátky najdu příslušnou barvu. Krabiček s namotávátky je 8.
Čísla ve čtverečcích poznáte asi sami – horní je pořadové číslo v barevnici a spodní je číslo mulinky.

Pokračování příště.

Navazuje na článek Třídění mulinek

Příspěvek byl publikován v rubrice všelicos a jeho autorem je miroslavka.z. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *