Třídění mulinek

Tohle třídění mulinek prostě miluji. Při vyšívání barenice jsem narazila na skutečnost, že některé barvičky mi prostě chybí.Tak jsem udělala inventuru. Mám všechna čísla mulinek napsaná v tabulce excelu. Tam vidím, ve které krabici najdu přadénka, kolikátá v pořadí je mulinka v barevnici, ve které krabičce s namotávátky ji najdu, jaké má číslo od výrobce, jaký má odstín (zatím podle Pattern Makeru), jaký má jmenný název a nakonec kolik přadének od konkrétní barvy mám.
Samozřejmě, vždy, když vezmu přadénko, abych je namotala na namotávátko, musím ho v tabulce odepsat. Když mám méně než 2, svítí mi počet červeně a měla bych ho dokoupit.

Mimochodem – když jsme u těch barev, zde je vidět, jak jsou odstíny v PM jiné než ty skutečné vyfotografované.

Zatím jsem ve stadiu třídění a doplňování, abych mohla vyšít kompletní barevnice, abych mohla vyšité barvičky nafotit, abych mohla vytvořit počítačové odstíny odpovídající realitě, abych mohla dělat předlohy, které nikoho nezklamou.

Bez práce nejsou koláče.
Páv musí chvilku počkat.

Následuje článek Vytříděno

Příspěvek byl publikován v rubrice všelicos a jeho autorem je miroslavka.z. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *