Chlapec – hotovo

Dnes jsem Chlapce vyprala a vyžehlila. Peru normálně v pračce s bílým prádlem na 60°C a žehlím zamokra až do úplného vysušení. Prý se má žehlit pouze z rubu, ale já to smýkám opatrně i přes líc.

Každopádně Chalpec jde do krabice, zabalená krabice jde na poštu a ke kamarádce, která mě o jeho vyšití požádala. Zarámování už si musí zařídit sama.

Jestli se ptáte, co je to tam za divnou záplatu vlevo nahoře, tak to je prostě záplata. Omylem jsem nastřihla látku moc nízko, zapomněla jsem totiž, že nesmím měřit okraj od konce výšivky, ale musím tam nechat nějaký optický prostor kvůli celkové kompozici. Nemohla jsem vzít novou látku, protože už byl hotový kus výšivky (stříhala jsem přesný okraj až podle výšivky).To je důkaz toho, že jsem jen člověk, který dělá chyby. Naštěstí jsem si to uvědomila relativně včas, záplata bude beztak schovaná pod rámem.

Jen běž, Chlapče, do světa a nedělej mi ostudu!

A teď se mohu plně věnovat čekající rozdělané Flóře.

Příspěvek byl publikován v rubrice Chlapec, pokroky se štítky a jeho autorem je miroslavka.z. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *